تکنولوژی ساخت افزایشی در صنعت ورزش

تکنولوژی ساخت افزایشی در تولید کفش
16 اسفند 1396
تکنولوژی پرینت سه بعدی در طراحی اتومبیل
16 اسفند 1396

Photo Courtesy of EOS

تکنولوژی ساخت افزایشی در صنعت ورزش

فناوری تولید افزودنی این امکان را فراهم میکند که محصولات با ویژگی های عملکردی بالا در صنعت ورزش ساخته شوند و در نتیجه ورزشکاران به کمک این تجهیزات ورزشی قادر به ارائه بهتیرین عملکردها خواهند بود.

عملکرد ورزشی تنها به قوانین فیزیکی و ذهنی ورزشکاران وابسته نیست بلکه در بسیاری از رشته های ورزشی، تجهیزات عامل تعیین کننده ای به شمار می آیند. مواد با کیفیت بالا و تجهیزات با تکنولوژی بالا و مناسب با نیازها در بسیاری از موارد موجب موفقیت ورزشکاران می شود.

به منظور حفظ رقابت، بخش های توسعه صنعتی تجهیزات ورزشی از محصولات سری جدا می شوند. بدین ترتیب آنها به هدف خود برای بهینه سازی سیستم “ورزشکار و تجهیزات” با ایده های جدید برای بهبود محصول نزدیک می شوند.

این ایده ها از طریق استفاده از فن آوری های تولید مانند تولید افزودنی به نوآوری هایی برای تولید محصول تبدیل شده اند. این امر با تولید محصولات بسیار سبک وزن از تجهیزات ورزشی بسیار پیچیده که تولید آنها به روش های دیگر غیرممکن است، حاصل میشود.

برای ورزشکاران ورود این تکنولوژی به عرصه ی تولید تنها به این معناست: یک رقابت حرفه ای برای جنگیدن در راه کسب مدال و جایگاه مخصوص.

 

“استفاده از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع است”

 

دیدگاه ها بسته شده است