ساخت افزایشی در صنعت ساعت سازی

جایگاه پرینتر سه بعدی در خلق زیبایی ها
20 دی 1396
ساخت افزودنی فلز در صنعت جواهرسازی
27 دی 1396

از جمله سودمندی­های فرآیند تولید پرینت سه بعدی

بنیان­گذاران ساعت ALB، پس از بررسی به این نتیجه رسیدند که تکنولوژی ساخت افزایشی (پرینت سه بعدی) ساعت­ها تنها راهی است که آن­ها می­توانند به آنچه که در ذهن می­پرورانند، برسند.  بدون استفاده از روش ساخت افزودنی این پروژه هرگز واقعیت پیدا نمی­کرد.  به­واقع پرینت سه بعدی یک روش مقرون به­صرفه برای خلق تعداد محدودی ساعت بود که شکل و طراحی بسیار متفاوتی داشتند. همچنین می­توان طرح و مدل خود را مجددا پرینت کرد و ورژن جدیدی از نمونه­ی اولیه را ساخت، کاری که با روش­های مرسوم ساخت از قبیل قالب­گیری تزریقی امکان­پذیر نمی­باشد. به­طور کلی استفاده از این تکنولوژی امکان ساخت و تولید محصول رابا سرعتی غیرقابل مقایسه با روش­های دیگر فراهم می­کند.

ساعت­های سفارشی

استفاده از این تکنولوژی امکان ساخت قطعه­ای مطابق با طراحی مورد درخواست مشتری را فراهم می­کند که برای تولیدکنندگان نیز بسیار جذاب است و یکی از بزرگترین مزایای این روش به شمار می­آید.  در حقیقت تولید یک ساعت با یک طراحی سفارشی و منحصربه­فرد و همچنین یک قیمت مناسب اتفاق بسیار هیجان­انگیزی به­حساب می­آید.

سفارشی سازی یکی از مواردی است که صاحبان برند ساعت Holthinrichs به عنوان یکی از نکات ضروری توجه به خواست و نظر مشتری به آن اشاره می­کند

 

“استفاده از مطالب فقط با ذکر منبع بلامانع است”

.

دیدگاه ها بسته شده است